Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Duru Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezimizi kurarken DURU isminden ilham aldık. Duru kelimesinin berrak, temiz, pırıl pırıl, aydınlık olan anlamı danışanlarımıza verdiğimiz hizmet için bize yol gösterici oldu.

Alanlarında uzman olan geniş kadromuzla etik ilkeler ışığında her durumda danışanlarımızın iyilik halini önceliklendirdiğimiz hizmetlerimizle danışanlarımıza bireysel terapi, çift ve aile terapisi, evlilik danışmanlığı, boşanma danışmanlığı, çocuk ve ergen terapisi, oyun terapisi, psikolojik test uygulamaları ve cinsel sorunlar konusunda hizmet sunmaktayız. Psikolojik danışmanlık hizmetinin yanı sıra Kurumsal Danışmanlık alanında çözüm ortağımız olan firmalarımıza danışmanlık seminerler ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.

Faaliyetler

Faaliyetler

Alanlarında uzman olan geniş kadromuzla;

  • Bireysel terapi
  • Çift ve aile terapisi
  • Çocuk ve ergen terapisi
  • Oyun terapisi
  • Psikolojik testler
  • Cinsel terapi
  • Kanser psikolojisi

konusunda danışanlarımıza hizmet sunmaktayız.

Psikolojik danışmanlık hizmetinin yanı sıra Kurumsal Danışmanlık alanında çözüm ortağımız olan firmalarımıza danışmanlık seminerler ve eğitim hizmetleri de sunmaktayız.

Neden Duru Yaşam

Neden Duru Yaşam

Duru Yaşam Psikoloji ailesi olarak iyileştirici ve koruyucu hizmetlerimizde bilimselliği, sürekli gelişimi, şeffaflığı ve dürüstlüğü ilke edinmiş bulunmaktayız. Geniş ve profesyonel kadromuzla takip etmekte olduğumuz bilimsel gelişmeleri sunduğumuz hizmetlerde etik ilkelerimiz çerçevesinde size aktarmaktayız.

Sağlıklı bir toplum, sağlıklı bir gelecek hedefiyle çıktığımız yolumuzda her yaştaki bireylere, çiftlere, ailelere ve kurumlara ihtiyaçlarına özel hizmetler sunmaktayız. Değişim ve dönüşüm yolculuğunuzda size en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli gelişimimize devam ediyoruz.

Sağlıklı toplumların gelecek nesillerini sağlıklı yetiştireceklerine, huzurlu ve verimli bir hayata ulaştıracaklarına inanıyoruz ve DURU bir YAŞAM için tutkuyla çalışıyoruz.